Oferta

Firma PRO-Stone oferuje:

* Parapety wewnętrzne

* Parapety zewnętrzne

* Blaty kuchenne

* Blaty łazienkowe

* Schody wewnętrzne

* Schody zewnętrzne

* Posadzki

* Obudowy kominków

* Inne wg. indywidualnych potrzeb klienta

Oferujemy usługę montażu naszych materiałów.

Nie jest dla nikogo tajemnicą, że naturalne materiały wykorzystywane w budownictwie są w stanie zapewnić najwyższą jakość oraz trwałość wyrobu na długie lata. Nie bez powodu dużym prestiżem cieszy się zastosowanie marmuru oraz granitu
– kamieni o wyjątkowych właściwościach, których nie jest w stanie zapewnić żadne tworzywo sztuczne.


Marmur jest elegancki, kojarzy się z luksusem i prestiżem, a do tego występuje
w bogatej gamie niezwykłych i niepowtarzalnych wzorów i kolorów.
Z kolei granit to moc i wytrzymałość nie do pokonania, a jednocześnie skała ta łatwo poddaje się obróbce, co pozwala na uzyskanie ciekawych form i kształtów.
Kolorystyka i wzory również są tu niezwykle ciekawe.
Blaty marmurowe i granitowe to pierwszy punkt oferty naszej firmy, której siedzibą jest Poznań.


Chcielibyśmy Państwu przedstawić produkty, które idealnie sprawdzą się w każdej kuchni, bez względu na to, czy planujemy wykonać ją w stylu klasycznym,
czy też nowoczesnym. Bogactwo wzorów i kolorów tych kamieni naturalnych sprawia,
że można dostosować blat do każdej koncepcji aranżacyjnej. Co więcej, takie blaty, zwłaszcza granitowe, okażą się obojętne na działanie noży, zabrudzeń, środków chemicznych, gorących garnków, tłuszczu i innych czynników typowych dla kuchni.


W ofercie znajdują się również marmurowe i granitowe blaty łazienkowe, które wprowadzą do tego miejsce nieco luksusu i wysokiej jakości – materiał ten okaże się niezwykle żywotny. Nie groźne jest mu przecież działanie wody.

Parapety marmurowe i granitowe to kolejny punkt oferty naszej firmy. Są to zarówno parapety wewnętrzne, jak i zewnętrzne – zawsze stylowe, eleganckie i z gwarancją najwyższej jakości przez długie lata.
Tutaj również bogactwo kolorów pozwala dobrać ten element do każdej aranżacji wnętrza i elewacji budynku.

Tworzymy parapety na miarę pod indywidualne zamówienie każdego klienta.

Możemy wykonać zarówno parapety w stylu tradycyjnym, jak i przedłużone, które doskonale sprawdzą się jako stolik. Parapety okażą się odporne na wszelkie czynniki atmosferyczne, zwłaszcza deszcz, mróz i promienie UV.


Schody marmurowe i granitowe również oferujemy w wariancie wewnętrznym i zewnętrznym. Wewnętrzne cieszą się zainteresowaniem przede wszystkim ze względu na swoją elegancję, szykowny, masywny design oraz niebanalny styl, z koli zewnętrzne to nie tylko wyjątkowy wygląd, ale przede wszystkim niemal wielowiekowa trwałość i odporność na zmienne czynniki atmosferyczne.


Takie schody to inwestycja, która zwróci się w formie niezawodnej jakości.